TAKMIČENJE 2017.

IV Međunarodno pijanističko takmičenje Smederevo
Imena učesnika koji su posebno pohvaljeni:

Nagrada *Nevena Popovic*Roko Matijević, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma  za umetničko ostvarenje- ClalrvoyanceBarbara Bego i David Topić, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za celokupni umetnički utisak- Danijel Živojinović i Veljko Nenadić, Smederevo, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje dela D.Shostakovicha – Kristina Dalea, Beograd, Srbija
Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Anđela Dinić, Beograd, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje dela Schubert- Liszt: Gretchen am Sprinnade- Elene Eliozishvili, Tbilisi, Gruzija
Specijalna diploma za izvođenje dela P. I. Tchaikovsky – Lela Shonia, Tbilisi, Gruzija
Specijalna diploma za izvođenje dela Mozart- Liszt: Requiem- Ketevan Tchabukaidze, Tbilisi, Gruzija
Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Klara Lužnik, Maribor, Slovenija
Specijalna diploma za izvođenje dela J.S.Bacha- Nikola Todorović, Valjevo, Srbija
 Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Mladen Maksović, Smederevo, Srbija
Specijalna diploma za najbolje izvođenje etide F. Chopina- Sara Bogdanović, Smederevo, Srbija
Specijalna diploma za  izvođenje dela A. Babajanyana- Karlo Furić Glavić , Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za najperspektivnijeg mladog umetnika- Emanuel Ivan Puček, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Benjamin Goletić, Tuzla, Bosna i Hercegovina  

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Ajla Muminović, Tuzla, Bosna i Hercegovina 
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Anja Mujagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina 

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Marko Galić, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Pavle Stević, Banja Luka,Bosna i Hercegovina 
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Sofija Milovanović, Aranđelovac, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Vanja Štulić, Valjevo, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Boris Pilatov, Štip, Makedonija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Andrija Tanasković, Valjevo, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Asja Azabagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina

Specijalna diploma za najviše domete u pedagogiji 
prof. Nataša Mitrović
prof. Manana Kandelaki
prof.  Slađana Dedić

KNJIŽICA 2017

ŽIRI
Ljiljana Vukelja, FMU Belgrade, Serbia
Nataša Mitrović,  FMU Belgrade,  Serbia
Tea Dimitrijević, FMU Belgrade, Serbia
Planinka Jurišić- Atić, Maribor Conservatory of Music and Ballet, Slovenia
Nenad Kačar ,“ Zlatka Balokovića“, Zagreb, Croatia
Dejan Janković, Academy of arts, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
Maja Aranđelović Đogo, East Sarajevo Music Academy, Bosnia and Herzegovina
Dragana Pavlović, „Josip Slavenski“ Belgrade, Serbia
Ivana Jasić, „Stanković“ Belgrade, Serbia
Sladjana Dedić, Music school  Tuzla, Bosnia and Herzegovina
Dijana Zrnić, „Vlado Milošević“, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
Barbara Bego Bojić,, Zlatka Balokovića“, Zagreb,Hrvatska
Aleksandra Trajkova, Štip, Macedonia
Suzana Šoševa Stanković, Skopje, Macedonia
Vesna Jeremić, Smederevo, Serbia
Radmila Milošević, Smederevo, Serbia
Branislava Ranitović, Smederevo, Serbia

    KOMPOZICIJA 

  •  Tatjana Milošević Mijanović, FMU Belgrade
  •  Sonja Mutić, FMU Belgrade
  •  Branislava Ranitović, Smederevo

 

SREDA 3.5.2017.

Klavir II kategorija
Klavir I kategorija
Uporedni klavir
Komplementarni klavir
Kamerna muzika II kategorija
Pretkategorija
Klavir V kategorija

ČETVRTAK 4.5.2017.

Klavir III kategorija
Klavir IV kategorija
Klavir VI kategorija
Komplementarni klavir II A kategorija

PETAK 5.5.2017.

Klavir VII kategorija
Kamerna muzika III kategorija
Kamerna muzika IV kategorija
Kamerna muzika V kategorija

SUBOTA 6.5.2017.

Klavir VIII kategorija

NEDELJA 7.5.2017.

Klavir VIII a kategorija
Klavir IX kategorija
Klavir X i XI kategorija

Kompozicija