TAKMIČENJE 2016

III MEĐUNARODNO PIJANISTIČKO TAKMIČENJE SMEDEREVO

Imena učesnika koji su posebno pohvaljeni:

Nagrada  *Nevena Popović* Dušan Dakić ,Vršac

Specijalna diploma  za umetničko ostvarenje-  Dragana Tomić, FMU Beograd
Specijalna diploma za najbolje izvođenje dela W. A. Mocarta- Anton Makan , Zrenjanin
Specijalna diploma za najbolje izvođenje dela P. I. Čajkovskog- Mihailo Stojčić, Beograd
Specijalna diploma za najbolje izvođenje dela F. Šopena- Anđela Dinić, Beograd
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Roko Matijević, Zagreb
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Melina Šišić, Tuzla
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Ajla Muminović, Tuzla
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Anja Mujagić, Tuzla
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Eva Arsova, Štip
Specijalna diploma za izvođenje dela M. Musorgskog- Lucija Matijević, Zagreb
Specijalna diploma za izvođenje dela F. Lista- Mladen Maksović, Smederevo
Specijalna diploma za izvođenje autorske kompozicije „Kontrast“- Veljko Nenadić, Smederevo

Knjižica 2016.

ŽIRI III Međunarodnog pijanističkog takmičenja Smederevo

KLAVIR

  • Vladimir Milošević, FMU Beograd, Srbija
  • Planinka Jurišić- Atić, Slovenija
  • Nenad Kačar,  Hrvatska
  • Snježana Popović Vuleta, Akademija umjetnosti Banja Luka Bosna i Hercegovina
  • Dragana Pavlović, MŠ „Josip Slavenski“ Beograd, Srbija
  • Ivana Jasić, MŠ „Stanković“ Beograd, Srbija
  • Jasna Đurović, Bosna i Hercegovina
  • Dijana Zrnić, Bosna i Hercegovina
  • Suzana Šoševa Stankovik, Makedonija
  • Aleksandra Trajkova, Makedonija
  • Vladimir Koh, Muzička akademija  Zvečan
  • Vesna Jeremić, Smederevo, Srbija
  • Branislava Ranitović, Smederevo, Srbija

    KOMPOZICIJA

  •  Svetlana Savić, FMU Beograd
  •  Vladimir Korać, FMU Beograd
  •  Branislava Ranitović, Smederevo

REZULTATI III Međunarodnog pijanističkog takmičenja Smederevo

SUBOTA 23.04.2016.godine
Fakultet I i III godina
Fakultet IV i V godina
IV SMŠ

NEDELJA 24.04.2016.
I SMŠ
II SMŠ
III SMŠ

PONEDELJAK 25.04.2015.
II OMŠ
III OMŠ
IV OMŠ
Kamerna muzika, I i II kategorija
Uporedni klavir II A

UTORAK 26.04.2016.
Pretkategorija
I OMŠ
V OMŠ
VI OMŠ
Uporedni klavir OMŠ, SMŠ IB, III B
Kamerna muzika III i IV kategorija

Kompozicija