TAKMIČENJE 2018.

 Knjižica 2018
 Prijava 2018

ŽIRI 
Aleksandar Serdar, FMU Beograd
Dejan Sinadinović, FMU Beograd
Dragana Pavlović, Beograd
Madalina Dorgo, Romania
Nenad Kačar, Hrvatska
Slađana Dedić, Bosna i Hercegovina
Marija Maksimova, Makedonija
Branislava Ranitović, Srbija
Kompozicija
Svetlana Savić, FMU Beograd
Tatjana Milošević Mijanović, FMU Beograd
Branka Popović, FMU Beograd

Sa zadovoljstvom proglašavamo imena učesnika V Međunarodnog Pijanističkog takmičena Smederevo
nagrađenih specijalnim diplomama:

Nagrada *Nevena Popović* – Emanuel Puček, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma za celokupan umetnički utisak- Lucija Matijević, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za izvođenje etide S. Rahmanjinova- Isidora Sinadinović, Beograd, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje kompozicije R. Schumanna- Mina Stupar, Beograd, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje etide F. Lista- Leon Korman, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za izvođenje kompozicije XX veka- Karlo Furić Glavić, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za izvođenje dela S. Prokofjeva- Davud Vesnić, Beograd, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje etide F. Lista – Lana Sorak, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za izvođenje kompozicije Kabalevskog- Nađa Matić, Valjevo, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje kompozicije W. Gillock-a – Vanja Štulić, Valjevo, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje etide F. Lista-  Mladen Maksović, Smederevo, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Ajla Muminović, Tuzla, Bosna i Hercegovina
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Anja Mujagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina
Specijalna diploma za izvođenje kompozicije W. Gillock-a- Asja Azabagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Benjamin Goletić, Tuzla, Bosna i Hercegovina
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Pavle Stević, Banja Luka,Bosna and Hercegovina 
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Helena Vuković , Kolašin, Crna Gora
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Jana Jovanova, Radoviš,Makedonija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Marko Kovačević , Beograd, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog kompozitora- Veljko  Nenadić,  FMU Beograd

Specijalna nagrada za izvanredne domete u pedagogiji: 
Slađana Dedić, Tuzla, Bosna i Hercegovina 
Barbara Bego Bojić, Zagreb, Hrvatska
Nenad Kačar, Zagreb, Hrvatska

ČETVRTAK   03.05.2018.

Klavir I kategorija
Klavir II kategorija
Klavir III kategorija
Pretkategorija
Kamerna muzika I kategorija
Komplementarni klavir IB
Uporedni klavir I kategorija

PETAK 04.05.2018.

Klavir IV kategorija
Klavir V kategorija
Klavir VI kategorija
Kamerna muzika II kategorija

SUBOTA 05.05.2018.

Klavir VII kategorija
Kamerna muzika IV kategorija
Amateri
Komplementarni klavir IA kategorija
Komplementarni klavir IIA kategorija
Komplementarni klavir III kategorija
Uporedni klavir I kategorija

NEDELJA 06.05.2018. 

Klavir VIII kategorija
Klavir IX kategorija
Klavir X kategorija
Klavir XI kategorija

Kompozicija