TAKMIČENJE 2019

ŽIRI

  • Manana Kandelaki, Tbilisi, Gruzija
  • Dejan Stošić, FMU Beograd, Srbija
  • Tea Dimitrijević, FMU Beograd, Srbija
  • Ana Veličković Igić, FU Niš, Srbija
  • Nenad Kačar, Zagreb, Hrvatska
  • Slađana Dedić, Bosna i Hercegovina
  • Marija Maksimova, Makedonija
  • Dina Hadžiomerović, Beograd, Srbija
  • Branislava Ranitović, Srbija

 KOMPOZICIJA

  • Svetlana Savić, FMU Beograd
  • Tatjana Milošević Mijanović, FMU Beograd
  • Branislava Ranitović, Srbija

VI  Međunarodno Pijanističko takmičenje Smederevo

Sa zadovoljstvom proglašavamo dobitnik specijalnih nagrada

Nagrada *Nevena Popović *-Severin Filipović, FMU Beograd

Specijalna diploma za umetnički utisak  Aleksandr Ivlev, Moscow, Russia

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije D. Kempfa- Karlo Furić Glavić, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije F. Chopina- Nikola Đorojević, Prijedor, Bosna i Hercegovina

Specijalna diploma za ivođenje kompozicije F. Liszta Balada h-moll- Noemi Čeke, Kečkemet, Mađarska

Specijalna diploma za izvođenje etide S. Rahmanjinova- Andrej Đorđević, Beograd, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije F. Liszta: Mađarska rapsodija- Benjamin Goletić, Tuzla, Bosna i Hercegovina

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije P. I. Tchaikovsky: Nokturno- Marija Dojković, Beograd,  Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije Kabalevskog- Ivona Stojanović, Beograd, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije F. Chopina- Gala Dulović, Kolašin, Crna Gora

Specijalna diploma za izvođenje etide K. Czerny: Etida- Aurelia Stašić, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma za izvođenje D. Schostakovicha- Gabriel Jukica, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije Burgmullera:Helena Vuković, Kolašin, Crna Gora

Specijalna diploma za izvođenje etide F. Liszta: La Campanella-  Mladen Maksović, Smederevo, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije  Burgmullera: Andrija Čikić, Beograd, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje dela F. Chopina-Victor Vichev, Plovdiv, Bugarska

Specijalna diploma za celokupan umetnički utisak- Anna Ostroumova, Moskva, Rusija

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Teodora Noemina Pastonjicki, Štip, Republika Severna Makedonija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Dushica Mitreva, Štip, Republika Severna Makedonija

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika-Gala Nanovska, Skoplje , Republika Severna Makedonija

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Boris Trifonov, Plovdiv, Bugarska

Specijalna diploma za celokupan umetnički utisak-Due Euterpa- Katarina Milosavljević i Jelena Ivković, FMU Beograd, Srbija

ČETVRTAK   09.05.2019.

Klavir I kategorija 2019

Klavir II kategorija 2019

PETAK  10.05.2019.

Klavir III kategorija 2019

Klavir pretkategorija 2019

Uporedni klavir 2019

SUBOTA  11.05.2019.

Klavir V kategorija 2019

Klavir VI kategorija 2019

Klavir VII kategorija 2019

Klavir IX kategorija 2019

Amateri

NEDELJA 11.05.2019.

Klavir IV kategorija 2019

Komplementarni klavir A kategorija 2019

Komplementarni klavir B kategorija 2019

Komplementarni klavir III kategorija 2019

Grand Prix II Etapa 2019

PONEDELJAK  13.05.2019.

Kamerna muzika I i II kategorija

Kamerna muzika III kategorija

Kamerna muzika IV kategorija

Kamerna muzika V kategorija

RASPORED TAKMIČENJA/ COMPETITION SCHEDULE

Četvrtak- Thursday 09.05.2019.Download

I Kategorija / I Category   

II Kategorija/ II Category

Petak- Friday 10.05.2019. Download

III Kategorija/ III Category

Uporedni klavir/ Comparative piano

Predkategorija/Junior

Subota- Saturday 11.05.2019. Download

V Kategorija/ V Category

Amateri/ Amateurs

VI Kategorija/ VI Category

VII Kategorija/ VII Category

IX Kategorija/ IX Category

GRAND PRIX I etapa/ I stage

Nedelja-Sunday 12.05.2019. Download

IV Kategorija/ IV Category

Komplementarni klavir/ Complementary Piano

GRAND PRIX  II etapa /II stage

Ponedeljak- Monday 13.05.2019.Download

Kamerna muzika/ Chamber Music

Koncert/ Concert-  Andrija Mamutović

Kompozicija -Composition