TAKMIČENJE 2017.

ŽIRI
Ljiljana Vukelja, FMU Belgrade, Serbia
Nataša Mitrović,  FMU Belgrade,  Serbia
Tea Dimitrijević, FMU Belgrade, Serbia
Planinka Jurišić- Atić, Maribor Conservatory of Music and Ballet, Slovenia
Nenad Kačar ,“ Zlatka Balokovića“, Zagreb, Croatia
Dejan Janković, Academy of arts, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
Maja Aranđelović Đogo, East Sarajevo Music Academy, Bosnia and Herzegovina
Dragana Pavlović, „Josip Slavenski“ Belgrade, Serbia
Ivana Jasić, „Stanković“ Belgrade, Serbia
Sladjana Dedić, Music school  Tuzla, Bosnia and Herzegovina
Dijana Zrnić, „Vlado Milošević“, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
Barbara Bego Bojić,, Zlatka Balokovića“, Zagreb,Hrvatska
Aleksandra Trajkova, Štip, Macedonia
Suzana Šoševa Stanković, Skopje, Macedonia
Vesna Jeremić, Smederevo, Serbia
Radmila Milošević, Smederevo, Serbia
Branislava Ranitović, Smederevo, Serbia

  •     KOMPOZICIJA 
    •  Tatjana Milošević Mijanović, FMU Belgrade
    •  Sonja Mutić, FMU Belgrade
    •  Branislava Ranitović, Smederevo

    IV Međunarodno pijanističko takmičenje Smederevo
    Imena učesnika koji su posebno pohvaljeni:

    Nagrada *Nevena Popovic*Roko Matijević, Zagreb, Hrvatska

    Specijalna diploma  za umetničko ostvarenje- ClalrvoyanceBarbara Bego i David Topić, Zagreb, Hrvatska
    Specijalna diploma za celokupni umetnički utisak- Danijel Živojinović i Veljko Nenadić, Smederevo, Srbija
    Specijalna diploma za izvođenje dela D.Shostakovicha – Kristina Dalea, Beograd, Srbija
    Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Anđela Dinić, Beograd, Srbija
    Specijalna diploma za izvođenje dela Schubert- Liszt: Gretchen am Sprinnade- Elene Eliozishvili, Tbilisi, Gruzija
    Specijalna diploma za izvođenje dela P. I. Tchaikovsky – Lela Shonia, Tbilisi, Gruzija
    Specijalna diploma za izvođenje dela Mozart- Liszt: Requiem- Ketevan Tchabukaidze, Tbilisi, Gruzija
    Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Klara Lužnik, Maribor, Slovenija
    Specijalna diploma za izvođenje dela J.S.Bacha- Nikola Todorović, Valjevo, Srbija
     Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Mladen Maksović, Smederevo, Srbija
    Specijalna diploma za najbolje izvođenje etide F. Chopina- Sara Bogdanović, Smederevo, Srbija
    Specijalna diploma za  izvođenje dela A. Babajanyana- Karlo Furić Glavić , Zagreb, Hrvatska
    Specijalna diploma za najperspektivnijeg mladog umetnika- Emanuel Ivan Puček, Zagreb, Hrvatska
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Benjamin Goletić, Tuzla, Bosna i Hercegovina  

    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Ajla Muminović, Tuzla, Bosna i Hercegovina 
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Anja Mujagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina 

    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Marko Galić, Zagreb, Hrvatska
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Pavle Stević, Banja Luka,Bosna i Hercegovina 
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Sofija Milovanović, Aranđelovac, Srbija
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Vanja Štulić, Valjevo, Srbija
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Boris Pilatov, Štip, Makedonija
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Andrija Tanasković, Valjevo, Srbija
    Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Asja Azabagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina

    Specijalna diploma za najviše domete u pedagogiji 
    prof. Nataša Mitrović
    prof. Manana Kandelaki
    prof.  Slađana Dedić

     

    SREDA 3.5.2017.

    Klavir II kategorija
    Klavir I kategorija
    Uporedni klavir
    Komplementarni klavir
    Kamerna muzika II kategorija
    Pretkategorija
    Klavir V kategorija

    ČETVRTAK 4.5.2017.

    Klavir III kategorija
    Klavir IV kategorija
    Klavir VI kategorija
    Komplementarni klavir II A kategorija

    PETAK 5.5.2017.

    Klavir VII kategorija
    Kamerna muzika III kategorija
    Kamerna muzika IV kategorija
    Kamerna muzika V kategorija

    SUBOTA 6.5.2017.

    Klavir VIII kategorija

    NEDELJA 7.5.2017.

    Klavir VIII a kategorija
    Klavir IX kategorija
    Klavir X i XI kategorija

    Kompozicija