REZULTATI

IV Međunarodno pijanističko takmičenje Smederevo
Imena učesnika koji su posebno pohvaljeni:

Nagrada *Nevena Popovic*Roko Matijević, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma  za umetničko ostvarenje- ClalrvoyanceBarbara Bego i David Topić, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za celokupni umetnički utisak- Danijel Živojinović i Veljko Nenadić, Smederevo, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje dela D.Shostakovicha – Kristina Dalea, Beograd, Srbija
Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Anđela Dinić, Beograd, Srbija
Specijalna diploma za izvođenje dela Schubert- Liszt: Gretchen am Sprinnade- Elene Eliozishvili, Tbilisi, Gruzija
Specijalna diploma za izvođenje dela P. I. Tchaikovsky – Lela Shonia, Tbilisi, Gruzija
Specijalna diploma za izvođenje dela Mozart- Liszt: Requiem- Ketevan Tchabukaidze, Tbilisi, Gruzija
Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Klara Lužnik, Maribor, Slovenija
Specijalna diploma za izvođenje dela J.S.Bacha- Nikola Todorović, Valjevo, Srbija
 Specijalna diploma za  izvođenje dela F. Chopina- Mladen Maksović, Smederevo, Srbija
Specijalna diploma za najbolje izvođenje etide F. Chopina- Sara Bogdanović, Smederevo, Srbija
Specijalna diploma za  izvođenje dela A. Babajanyana- Karlo Furić Glavić , Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za najperspektivnijeg mladog umetnika- Emanuel Ivan Puček, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Benjamin Goletić, Tuzla, Bosna i Hercegovina  

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Ajla Muminović, Tuzla, Bosna i Hercegovina 
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Anja Mujagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina 

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Marko Galić, Zagreb, Hrvatska
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Pavle Stević, Banja Luka,Bosna i Hercegovina 
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Sofija Milovanović, Aranđelovac, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Vanja Štulić, Valjevo, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Boris Pilatov, Štip, Makedonija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Andrija Tanasković, Valjevo, Srbija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Asja Azabagić, Tuzla, Bosna i Hercegovina

Specijalna diploma za najviše domete u pedagogiji 
prof. Nataša Mitrović
prof. Manana Kandelaki
prof.  Slađana Dedić

 

SREDA 3.5.2017.

Klavir II kategorija
Klavir I kategorija
Uporedni klavir
Komplementarni klavir
Kamerna muzika II kategorija
Pretkategorija
Klavir V kategorija

ČETVRTAK 4.5.2017.

Klavir III kategorija
Klavir IV kategorija
Klavir VI kategorija
Komplementarni klavir II A kategorija

PETAK 5.5.2017.

Klavir VII kategorija
Kamerna muzika III kategorija
Kamerna muzika IV kategorija
Kamerna muzika V kategorija

SUBOTA 6.5.2017.

Klavir VIII kategorija

NEDELJA 7.5.2017.

Klavir VIII a kategorija
Klavir IX kategorija
Klavir X i XI kategorija

Kompozicija