REZULTATI

   VI  Međunarodno Pijanističko takmičenje Smederevo

Sa zadovoljstvom proglašavamo dobitnik specijalnih nagrada

Nagrada *Nevena Popović *-Severin Filipović, FMU Beograd

Specijalna diploma za umetnički utisak  Aleksandr Ivlev, Moscow, Russia

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije D. Kempfa- Karlo Furić Glavić, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije F. Chopina- Nikola Đorojević, Prijedor, Bosna i Hercegovina

Specijalna diploma za ivođenje kompozicije F. Liszta Balada h-moll- Noemi Čeke, Kečkemet, Mađarska

Specijalna diploma za izvođenje etide S. Rahmanjinova- Andrej Đorđević, Beograd, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije F. Liszta: Mađarska rapsodija- Benjamin Goletić, Tuzla, Bosna i Hercegovina

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije P. I. Tchaikovsky: Nokturno- Marija Dojković, Beograd,  Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije Kabalevskog- Ivona Stojanović, Beograd, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije F. Chopina- Gala Dulović, Kolašin, Crna Gora

Specijalna diploma za izvođenje etide K. Czerny: Etida- Aurelia Stašić, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma za izvođenje D. Schostakovicha- Gabriel Jukica, Zagreb, Hrvatska

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije Burgmullera:Helena Vuković, Kolašin, Crna Gora

Specijalna diploma za izvođenje etide F. Liszta: La Campanella-  Mladen Maksović, Smederevo, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje kompozicije  Burgmullera: Andrija Čikić, Beograd, Srbija

Specijalna diploma za izvođenje dela F. Chopina-Victor Vichev, Plovdiv, Bugarska

Specijalna diploma za celokupan umetnički utisak- Anna Ostroumova, Moskva, Rusija

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Teodora Noemina Pastonjicki, Štip, Republika Severna Makedonija
Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Dushica Mitreva, Štip, Republika Severna Makedonija

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika-Gala Nanovska, Skoplje , Republika Severna Makedonija

Specijalna diploma za perspektivnog mladog umetnika- Boris Trifonov, Plovdiv, Bugarska

Specijalna diploma za celokupan umetnički utisak-Due Euterpa- Katarina Milosavljević i Jelena Ivković, FMU Beograd, Srbija

 

ČETVRTAK   09.05.2019.

Klavir I kategorija 2019

Klavir II kategorija 2019

PETAK  10.05.2019.

Klavir III kategorija 2019

Klavir pretkategorija 2019

Uporedni klavir 2019

SUBOTA  11.05.2019.

Klavir V kategorija 2019

Klavir VI kategorija 2019

Klavir VII kategorija 2019

Klavir IX kategorija 2019

Amateri

NEDELJA 11.05.2019.

Klavir IV kategorija 2019

Komplementarni klavir A kategorija 2019

Komplementarni klavir B kategorija 2019

Komplementarni klavir III kategorija 2019

Grand Prix II Etapa 2019

PONEDELJAK  13.05.2019.

Kamerna muzika I i II kategorija

Kamerna muzika III kategorija

Kamerna muzika IV kategorija

Kamerna muzika V kategorija